فرماندار شهرستان زبرخان
سید یحیی سلیمانی
فرماندار شهرستان زبرخان

           
۱۳۹۹/۱۲/۰۷

استاندار خراسان رضوی:

۵۰۵ پروژه بازآفرینی در حاشیه شهر مشهد اجرا می‌شود

استاندار خراسان رضوی گفت: ۵۰۵ پروژه عمرانی در قالب طرح بازآفرینی شهری در ۷۸ محله واقع در حاشیه کلانشهر مشهد انجام خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از شهرک شهید رجایی مشهد اظهار کرد: هزینه اجرای این پروژه‌ها از وضعیت موجود تا رسیدن به وضعیت مطلوب حدود ۸ هزار میلیارد تومان برآورد شده است.
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: این پروژه‌ها در قالب امکانات بهداشتی و درمانی، فضاهای ورزشی، آموزشی و  فرهنگی اجرا خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: در چند ماه اخیر مطالعات دقیقی با استناد به اطلاعات قدیم و جدید با همکاری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری از مشکلات حاشیه شهر مشهد احصاء شده است.
معتمدیان تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که خدمات‌رسانی به حاشیه شهر مشهد با سرعت و شتاب بیشتری دنبال شود.
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: اقداماتی در این راستا و هماهنگی‌هایی با سازمان برنامه و بودجه در جهت احداث مسکن در حاشیه شهر مشهد انجام شده است و بنیاد مسکن نیز قول مساعد داده است که به عنوان معین خدمات ارائه  دهد.
گفتنی است؛ بازدید استاندار خراسان رضوی از شهرک شهید رجایی مشهد با همراهی شهردار مشهد، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و سایر مدیران دستگاه‌های خدمات‌رسان انجام شده است.
لازم به ذکر است؛ شهرک شهید رجایی مشهد معروف به قلعه ساختمان یکی از مناطق حاشیه‌ای مشهد با بیش از ۱۲۰ هزار نفر جمعیت است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۶۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب زیرپرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان